Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów brzmi trochę jak Hogwart. I wiecie co? Ta szkoła też tak wygląda. Różnica jest taka, że nie ma tam dzieci (z małym meksykańskim wyjątkiem), jest za to lordowsko-książęcy klimat i unosząca się w powietrzu magia. Jest też dosyć chłodno, wszystko po to by tym setkom, a może i tysiącom butelek było dobrze. 

Nad całością warsztatów czuwał idealnie wpisujący się w czarujący klimat magii Patryk Le Nart. Tak naprawdę to Patrykowi przed imieniem i nazwiskiem brakuje “Sir”. Tak to wszystko właśnie wyglądało.

Więc wyobraźcie sobie, że przy Wspólnej 65, w kamienicy ze zwyczajnym podwórkiem, po schodkach do góry, mieści się taka Szkoła. Szkoła ta uczy Barmanów i Somellierów. Podszkoliła też mnie, z czego bardzo się cieszę. Przygotowywaliśmy pyszne drinki, infuzowaliśmy Tequilę, a nad kulinarnym zapleczem czuwał najbardziej popularny meksykański blog – alemeksyk.eu

Łapcie garść mistrzowskich zdjęć autorstwa Piotra Jakubowskiego / JAKUBINA Foto, pyszne alkoholowe przepisy Patryka Le Nart i przepisy na meksykańskie przekąski Ale Meksyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.