Słodki konkurs Kasi!

Wiosna to czas słońca, którym z radością ogrzewamy się po zimie, pierwszych piegów na skórze i dobrej energii. Wiosna to też czas pysznego jedzenia. Wraz z przyrodą budzi się do życia nasz organizm. Mamy więcej energii i radości w sobie. To widać i na co dzień w pracy i w domu, w kuchni. Częściej gotujemy, pieczemy, szukamy kulinarnych inspiracji.

Wraz z wiosną nadchodzi nowy konkurs Cukiernia Kasi przygotowany z myślą o wszystkich, którzy kochają piec.

W zimowej edycji konkursu Cukierni Kasi pokazaliście jak cudownie wykorzystujecie porę roku i sezonowość w kuchni. Wraz z Julitą z Wrzącej Kuchni wybrałyśmy najpiękniejsze i najpyszniejsze ciasta. I dokładnie to samo zrobimy w wiosennej edycji.

W wiosennej edycji konkursu Cukiernia Kasi wybierzemy 20 finałowych przepisów.

Przepisy możecie publikować do 15 marca 2017 r do godziny 15:00 na stronie: https://www.przepisy.pl/konkurs/cukierniakasi

Nagrody są szałowe! Do wygrania jest tablet Huawei, formy ceramiczne oraz pięknie wydana książka, w której znajdą się wszystkie finałowe przepisy sfotografowane przeze mnie i Julitę. Dodatkowo zostanie wydany e-book ze wszystkimi, finałowymi przepisami.

Zapraszam wszystkich kochających wypieki do dzielenia się wiosennymi wypiekami i inspiracjami. Podzielcie się z nami Waszymi wiosennymi smakami i ciastami.

Wiem, że będzie wiosennie, pastelowo, słonecznie i pysznie.

Do dzieła! Trzymam kciuki :)

 

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.