SQUID!

squid-graphic

Wiecie co? Jest taka aplikacja SQID, dzięki której możecie być na bieżąco z tematami, które najbardziej Was interesują. A jeśli takim tematem jest kuchnia, w aplikacji SQUID znajdziecie przepisy z mojej strony.

Oto, co o samej aplikacji mówią jej Twórcy: ”

SQUID chce sprawić by najwartościowsze wiadomości były zawsze w zasięgu ręki, jednocześnie oferując szeroki wybór tematów, które użytkownik może dowolnie wybierać tworząc niepowtarzalną, spersonalizowaną, atrakcyjna wizualnie Stronę Główną. Aplikacja zbiera najciekawsze artykuły z sieci i pozwala użytkownikom być zawsze na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami jednocześnie dając możliwość by dzielić się nimi z najbliższymi w szybki i prosty sposób. To co między innymi odróżnia SQUID od podobnych aplikacji to zestaw kreatywnych narzędzi, które sprawiają, że wiadomości stają się nie tylko ciekawe, ale i zabawne.
Chcemy pomóc młodszym generacjom na ponowne odkrycie czytania wiadomości jako ciekawego, wartościowego i wciągającego, codziennego zajęcia» Johan Othelius, CEO i założyciel SQUID APP”.
 
Aplikacja jest darmowa, pobierajcie!
 
Pobierz aplikację:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.