Z miłości do smaku!

Wiecie co się dzieje, kiedy  spotyka się miłość i smak? Dzieją się piękne rzeczy. Powstają pyszne dania z cudnych produktów. W kuchni pachnie jedzeniem, a przy stole zaczynają się czary. 

I takie właśnie czary obserwowałam podczas warsztatów przygotowanych przez Carrefour Polska, na których czele stanęli najlepsi kucharze – David Gaboriaud i Maciej Majewski. 

Czarami i pięknem pachnie też nowa książka wydana przez Carrefour Polska – “Z miłości do smaku”. I powiem więcej – ta książka bardzo wyróżnia się na rynku!

Książka została przetłumaczona na dwa języki – i co najważniejsze, w jednej publikacji znajdzie przepisy i w wersji polskiej i francuskiej. Książkę tworzą wspaniale ludzie – nie tylko Kucharze, którzy dzielą się w niej pasją i przepisami. Są to: Joel Robuchon, Guy Martin, Maciej Majewski, Paweł Anders, David Gaboriaud, Joanna Drzazga, Karolina i Maciej Szaciłło. W pięknie wydanej i oprawionej książce znajdziecie ponad 100 wyjątkowych przepisów, które tworzą kategorie: przystawki, sałaty i sałatki, dania główne, desery. Jednak oprócz przepisów i fotografii, znajdziecie w książce informacje na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, pochodzenia produktów czy też ucztowania.

Zachęcam każdego do kupienia książki wydanej przez Carrefour Polska – znajdziecie ją w sklepach Carrefour oraz na najbliższych Targach Książki.

A teraz więcej o wspaniałych warsztatach zorganizowanych w Smaku Kariery przez Carrefour Polska i Agencję Soy Capitan.

Na warsztaty zostali zaproszeni blogerzy kulinarni. I całe szczęście, bowiem gotowania było bardzo dużo! Podzielonymi na dwa zespoły grupami dowodzili David Gaboriaud i Maciej Majewski. Przygotowaliśmy wiele ciekawych potraw, na które przepisami dziś się z Wami dzielę. Całe wydarzenie trwało dobrych kilka godzin, można było podglądać nas na Facebooku, gdyż trwała transmisja na żywo. Owocem naszej pracy były pyszne dania i desery, które skosztowaliśmy przy pięknie zastawionym stole i cudnych opowieściach Joanna Drzazgi.

Pędźcie do Carrefoura po cudną ksiażkę, łapcie przepisy, gotujcie! A wszystko to z miłości do smaku :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.