Cześć, jestem Joanna,
witaj na mojej stronie.

Zapraszam Cię do świata Odczaruj Gary – to miejsce, w którym dzielę się moimi ulubionymi przepisami i moją pracą.

To, czym zajmuję się na co dzień jest przykładem tego, że pasja może stać się pracą. Pracuję jako Fotograf Kulinarny i Food Stylistka i to właśnie tu możesz podziwiać moje prace. Wraz z moim zaufanym Zespołem przygotowujemy i fotografujemy książki kulinarne, a także realizujemy sesje zdjęciowe dla największych i znanych firm. Jedzenie to moja miłość i pasja, a gotowanie i fotografowanie to największy zaszczyt.

 

„To, że jedzenie chłonie naszą energię powtarzam od zawsze.
Gotując przekazujemy samych siebie, to jak się czujemy i w jaki sposób o sobie myślimy.

W jedzeniu czuć nasze serce, miłość, lubienie, ale niestety i pośpiech czy złość.
Najgorsze jest przekonanie, że „musimy”. Niczego nie musimy.
Na obiad możemy pójść do baru, a chałkę możemy kupić w piekarni.

Więc choćbyśmy byli w największym pędzie, niech chwila spędzona w kuchni będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Wtedy beza będzie najpyszniejsza, mięso aromatyczne, kasza pełna zdrowia, a chałka pachnąca masłem, cudownie wyrośnięta.”

Gdzie szukam inspiracji?

Od zawsze pasjonuje mnie jedzenie. Kocham kupować przeróżne produkty, zioła, warzywa, owoce. Targi czy rynki są dla mnie największym źródłem inspiracji. Wiedza o jedzeniu przydaje się w mojej pracy Fotografa czy Stylistki. 

Inspirują mnie obrazy, fotografie, Muzea. Kocham podróżować, a dzięki mojej nadwrażliwości, zatrzymuję w kadrze najpiękniejsze obrazy.

Do każdej sesji zdjęciowej przygotowuję się wraz z moim Zespołem bardzo starannie. Każda fotografia to dla nas wyzwanie.

Przykładem ujmującego piękna zatrzymanego na zdjęciu niech będą roicińskie gruszki czy inne owoce – zapraszam do mojego Portfolio :)

Dołącz do newslettera OG,
aby przyjmować pyszne inspiracje.

    Zapraszam Cię do mojego świata Odczaruj Gary – to tu znajdziesz pyszne i proste pomysły na posiłki, a także recenzje książek czy pięknych miejsc. Opowiem Ci o mojej podróży przez smakowite kadry, a także zdradzę kulisy mojej fotograficznej pracy.

    Śledź mnie:

    Daj się zainspirować!

    Warto dołączyć do newslettera Odczaruj Gary, by otrzymywać mailowo najnowsze pomysły.