Prezentownik 2024

Tak sobie wymyśliłam, że przez cały rok będę tu wypisywała przeróżnej maści polecajki. Mam jakiś taki dar do wyszukiwania cudownych drobnostek, którymi obdarowuję sama siebie lub moich bliskich. Czasami są to wyjątkowe herbaty, innym razem złote łyżeczki z Pepco, które wyglądają jak prezent za milion dolców. Zdarza mi się upolować designerski wazon w Jysku i zamówić ręcznie robioną, wcale nie tanią, lecz po stokroć wyjątkowa ceramikę. Lubię to i chcę się tym z Wami dzielić.

Będę więc tworzyć dla Was tutaj listę produktów i sklepów, miejsc i innych cudowności – dla Was i innych.

  1. AMANO

AMANO to aplikacja, w której znajdziecie najlepsze niezależne marki – ponad 100 wyselekcjonowanych i sprawdzonych polskich brandów.

Amano wyszukuje najciekawsze marki, które produkują w zgodzie ze slowfashion oraz wartościami takimi jak #eco, #femalefounded, #handmade. To możliwość poznania nieznanych dotąd super marek i ich twórców.

To świetne miejsce (szczególnie teraz podczas poszukiwania prezentów), ze względu na dużą różnorodność produktów: od ubrań, przez kosmetyki, dodatki do domu, biżuterie, akcesoria, ubranka i zabawki dla dzieci, produkty wellbeing i wiele więcej

  • Darmowa dostawa i zwroty niezależnie od wartości zamówienia
  • Wszystkie promocje i oferty dostępne w jednym miejscu
  • Możliwość śledzenia zamówień z wielu sklepów jednocześnie
  • Bezpieczne zakupy, bezpieczne płatności

Lubię Amano, bo w jednym miejscu mogę kupić ekstra krem, pyszną herbatę czy wyjątkową kieckę. Sami sprawdźcie: https://www.shop.amano.app

*LUNE TEA – https://www.shop.amano.app/shop/lune-tea/kobieta

*Ukviat – https://www.shop.amano.app/shop/ukviat/kobieta

*BIOSOMA – https://www.shop.amano.app/shop/biosoma/kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.