Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

Podobno przyciągamy do siebie taką energię, jaką sami emanujemy. Bardzo w to wierzę. Ostatnie miesiące tego roku mocno udowodniły to przekonanie. Mam szczerą nadzieję, że ta dobra energia, którą do siebie przyciągnęłam zostanie ze mną na długo. Oby na zawsze.

Moja Przyjaciółka Magda powiedziała mi ostatnio, że 2016 rok to numerologiczna “9”. Czas na kończenie pewnych spraw, znajomości, zmartwień, chorób. I kiedy o tym myślę, dokładnie taki ten rok był dla mnie i moich najbliższych.

Nie tkwijmy w czymś, w czym się dusimy, odrzućmy jak najdalej od siebie toksycznych ludzi. Przyciągajmy i dbajmy o dobro, szanujmy życie i zdrowie. 

2017 rok to numerologiczna “1”, więc czas na wszystko co nowe i świeże. Mam zamiar dbać o moje kochane Gary, o zdrowie swoje i swoich najbliższych, o mój komfort. Bo w byciu egoistą nie ma niczego złego. Wystarczy nie stać się egocentrykiem.

Z całego serca życzę Wam przyjaznych dusz, dobrej energii i drugich połówek. Bądźcie szczęśliwi, kochajcie i bądźcie kochani. Wszystkiego dobrego <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.